4. ročník súťaže o Fatranský letecký guláš

Priatelia,

v prílohe posielam pozvánku Leteckého klubu FATRAN-AIR Martin, Slovenského leteckého zväzu gen. Dr. M. R. Štefánika, ktorý nás pozýva na
4. ročník súťaže o Fatranský letecký guláš.

Dovoľte, aby som Vás touto cestou čo najsrdečnejšie pozval v mene Aviatického klubu S/Ldr Otta Smika DFC, ktorý sa súťaže zúčastní minimálne s jedným družstvom. Bolo by vynikajúce ak by sme vedeli vytvoriť ešte jedno družstvo. Kotlík zabezpečím. Rodinní príslušníci sú na akcií vítaní. Záujemcovia, prihláste sa Jánovi Jendroľovi, najneskôr do 30.08.2018 telefonicky na 0903 230 059 alebo emailom janjendrol@gmail.com.

Členovia Aviatického klubu, ktorí sú zároveň aj členmi LK SLZ Bratislava a majú záujem zúčastniť sa akcie, nech sa prihlásia do príslušného združenia podľa vlastného uváženia. Pre súťažné družstvo alebo družstvá za Aviatický klub, zraz bude v piatok 07.09. 2018 spresnený podľa počtu prihlásených. Príjazd na letisko Martin – Tomčany bude v podvečerných hodinách, kde prebehne krátke sústredenie a doladenie receptu pred súťažou, pri pohári dobrého vínka a grilovačke.. Predpokladaný návrat bude v nedeľu v dopoludňajších hodinách.  Večer bude premietnutý dokument z Aviatického putovania I a II, ktorého sa zúčastnili členovia nášho klubu. Spôsob dopravy spresním podľa počtu prihlásených. Ubytovanie bude zabezpečené v blízkosti letiska. Teším sa na Váš záujem.

S pozdravom

IN FUTURUM VIDERE
/Hľadíme do budúcnosti/

Jano Jendroľ