Fatranský letecký guláš

Fatranský letecký guláš

Priatelia,

v prílohe posielam pozvánku Leteckého klubu FATRAN-AIR Martin Slovenského leteckého zväzu Gen.Dr.M.R. Štefánika, ktorý nás pozýva na
3. ročník súťaže o Fatranský letecký guláš.

Dovoľte, aby som Vás touto cestou čo naj-srdečnejšie pozval v mene Aviatického klubu S/Ldr Otta Smika DFC, ktorý sa súťaže zúčastní minimálne s jedným družstvom. Bolo by vynikajúce ak by sme vedeli vytvoriť ešte jedno družstvo. Kotlík zabezpečím. Rodinní príslušníci sú na akcií vítaní. Záujemcovia, prihláste sa Jánovi Jendroľovi najneskôr do 28.08.2017 telefonicky na 0903 230 059 alebo emailom janjendrol@gmail.com.

Členovia Aviatického klubu, ktorí sú zároveň aj členmi LK SLZ Bratislava a majú záujem zúčastniť sa akcie, nech sa prihlásia do príslušného združenia podľa vlastného uváženia. Pre súťažné družstvo alebo družstvá za Aviatický klub, zraz bude na letisku Martin Tomčany v piatok 08.09.2017, po tretej hodine popoludní, kde prebehne krátke sústredenie a doladenie receptu pred súťažou, pri pohári dobrého vínka a grilovačke. Večer bude premietnutý dokument z MAKSu 2017, ktorého sa zúčastnili členovia nášho klubu. Spôsob dopravy upresním podľa počtu prihlásených. Ubytovanie je zabezpečené na letisku. Aviatický klub zatiaľ rezervoval desať postelí.

Teším sa na Váš záujem.
S pozdravom Jano Jendroľ.

FLG 2017 – pozvánka

Foto z akcie: